Michał JuraszekKim jestem?

Jako że aktywność towarzyszyła mi od zawsze to kolejne etapy z nią związane przychodziły naturalnie: szkoła sportowa, wieloletnie związanie z ratownictwem WOPR, trenowanie piłki ręcznej a w końcu ukończenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Już w trakcie studiów zdobyłem uprawnienia instruktora, a później trenera ćwiczeń siłowych i kulturystyki, szybko zorientowałem się, że treningi na siłowni to coś więcej niż losowe ćwiczenia. Dzięki temu zdecydowałem się zostać Certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Cross. Postanowiłem także poszerzyć horyzonty w kierunku dietetycznym, więc wybrałem się na Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu o kierunku Dietetyka i Planowanie Żywienia.

Obecnie oprócz treningów personalnych jestem również trenerem przygotowania motorycznego we wrocławskim klubie szermierczym Wrocławianie, gdzie na co dzień pracuję z zawodnikami kadry narodowej.

Jako Trener Personalny obserwuję nieustannie zachodzące zmiany w tematyce dotyczącej treningu i diety, dlatego wiem, jak istotne jest ciągłe samodoskonalenie i rozwój. Efektem są ukończone liczne szkolenia seminaryjne z zakresu ćwiczeń korekcyjnych, planowania treningu, regeneracji i odnowy biologicznej, dietetyki sportowej, technik manualnych i mobilizacyjnych czy treningu funkcjonalnego.

Wszystko czego kiedykolwiek pragnąłeś leży po drugiej stronie strachu GEORGE ADDAIR

Co o mnie mówią

Gosia

manager

Możliwość pracy z trenerem z pasja jest czymś wyjątkowym. Tym bardziej ze lubię pracować z ludźmi, którzy zawsze profesjonalnie podchodzą do tego co robią a to daje mi możliwość i motywacje do stawiania sobie coraz wyżej poprzeczki i osiągania wyznaczonych celów. Zawsze profesjonalny, zaangażowany, świetnie motywuje i ma duże poczucie humoru i choć czasem jestem zmęczona i nie mam siły na trening a jednak.... Coś magicznego potrafi, ma to coś co sprawia, ze mi się chce trenować i tak już ponad rok i na pewno nie ostatni.

Leszek Rajski

Mistrz Polski Seniorow we Florecie

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu majacy ogromna wiedze (aktualna, na biezaco ze swiatowym trendami:))i doswiadczenie. Podchodzi do tematu kompleksowo, treningi rozpisane wedlug indywidualnych potrzeb, konkretnie, a przede wszystkim przynoszace wymierne efekty.

Szczerze polecam.

Sebastian

programista

Współpracę z Michalem rozpocząłem ponad dwa lata temu. Na początku treningi odbywały się w jednej z wrocławskich siłowni. Zarówno treningi jak i dieta zawsze były dobrane zgodnie z moim poziomem zaawansowania oraz dopasowane do mojego trybu życia. Obecnie współpracujemy online.

Michał zawsze odpowiada na wszelkie moje pytania i wątpliwości, które pojawiają się w trakcie realizacji planów, Na bieżąco monitoruje również moje postepy i wprowadza zmiany, które przybliżają mnie od osiągniecia zamierzonych celow treningowych.

Jolanta

przedsiębiorca

Mogę z czystym sumieniem polecić profesjalnego trenera Michała. Jest zawsze w 100% przygotowany do treningu. Ćwiczenia i ich ilość jest dobrana tak aby trening przynosił najlepsze efekty. Bardzo dobry trener z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz charyzmatyczną osobowością, motywujący do działania, nie odpuszcza, wspiera. Polecam wszystkim. Spróbuj nie pożałujesz...

Bartosz

inżynier

Polecam treningi z Michałem. Zajęcia prowadzone w oparciu o jego doświadczenie, ciągle poszerzną wiedzę i zaangażowanie są dobrze zaplanowane, bezpieczne oraz gwarantują stałe, zrównoważone postępy. Pojawilem się na pierwszym spotkaniu z przekonaniem, że do założonego celu prowadzić mnie będzie trudna i wyboista droga. Okazało się jednak, że podążanie do kolejnych celów treningowych pod okiem Michała stało się całkiem przyjemną wycieczką, która oprócz ciała kształtuje również charakter oraz zmieniła mój pogląd na aktywność fizyczną.

Tomasz

programista

Współpracuję z Michałem od kilku lat, mogę śmiało polecić Michała ponieważ jest człowiekiem o bardzo dużej wiedzy, zawsze jest przygotowany do treningu, konkretnie odpowiada na pytania, a co dla mnie najważniejsze to kładzie duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń biorąc pod uwagę ewentualne kontuje czy słabości.

Rehafit CityGym Szermierka Akademia Szkolenia Trenerów