Pierwsze krokiJak zacząć?

 • 1

  Wybierz dogodną formę kontaktu: napisz do mnie na FB, email, sms lub zadzwoń, aby umówić się na pierwsze spotkanie (bezpłatnie)

 • 2

  Spotykamy się w Centrum Wrocławia: Rehafit lub Bodyfit CityGym

 • 3

  Możesz zabrać dowolną dokumentację dotyczącą Twojego zdrowia ze sobą (np. badanie składu ciała, badanie krwi, zestaw ćwiczeń po rehabilitacji itp.)

 • 4

  Następnie ustalamy cele, szczegóły i wybieramy miejsce ćwiczeń.

Doradztwo żywieniowePołączenie treningu z dietą

Liczą się przede wszystkim Twoje potrzeby!

Dlatego, otrzymasz jasne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz zestaw niezawodnych narzędzi i zasad, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie oceniać, planować i tworzyć zdrowe nawyki żywieniowe.

Uwierz mi, nie ma lepszej drogi do przejęcia kontroli nad poprawą własnego zdrowia, jak stopniowa praca nad sobą i przejrzysty plan działania.

Spotkałem się z niezliczonymi trendami, modami i nieporozumieniami dotyczącymi odżywiania. Niektóre pojawiają się tylko przez krótki czas, inne przez dziesięciolecia, a niektóre nawet przychodzą i odchodzą co kilka lat. Niestety większość z nich nie działa w perspektywie długoterminowej.

Najważniejsze jest przezwyciężenie trudności, które mogą pojawić się zanim wykonasz pierwszy krok, jednak wiadomo, że każda zmiana wymaga na początku odrobiny odwagi.

Wszystko czego kiedykolwiek pragnąłeś leży po drugiej stronie strachu GEORGE ADDAIR

Co o mnie mówią

Gosia

manager

Możliwość pracy z trenerem z pasja jest czymś wyjątkowym. Tym bardziej ze lubię pracować z ludźmi, którzy zawsze profesjonalnie podchodzą do tego co robią a to daje mi możliwość i motywacje do stawiania sobie coraz wyżej poprzeczki i osiągania wyznaczonych celów. Zawsze profesjonalny, zaangażowany, świetnie motywuje i ma duże poczucie humoru i choć czasem jestem zmęczona i nie mam siły na trening a jednak.... Coś magicznego potrafi, ma to coś co sprawia, ze mi się chce trenować i tak już ponad rok i na pewno nie ostatni.

Leszek Rajski

Mistrz Polski Seniorow we Florecie

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu majacy ogromna wiedze (aktualna, na biezaco ze swiatowym trendami:))i doswiadczenie. Podchodzi do tematu kompleksowo, treningi rozpisane wedlug indywidualnych potrzeb, konkretnie, a przede wszystkim przynoszace wymierne efekty.

Szczerze polecam.

Sebastian

programista

Współpracę z Michalem rozpocząłem ponad dwa lata temu. Na początku treningi odbywały się w jednej z wrocławskich siłowni. Zarówno treningi jak i dieta zawsze były dobrane zgodnie z moim poziomem zaawansowania oraz dopasowane do mojego trybu życia. Obecnie współpracujemy online.

Michał zawsze odpowiada na wszelkie moje pytania i wątpliwości, które pojawiają się w trakcie realizacji planów, Na bieżąco monitoruje również moje postepy i wprowadza zmiany, które przybliżają mnie od osiągniecia zamierzonych celow treningowych.

Jolanta

przedsiębiorca

Mogę z czystym sumieniem polecić profesjalnego trenera Michała. Jest zawsze w 100% przygotowany do treningu. Ćwiczenia i ich ilość jest dobrana tak aby trening przynosił najlepsze efekty. Bardzo dobry trener z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz charyzmatyczną osobowością, motywujący do działania, nie odpuszcza, wspiera. Polecam wszystkim. Spróbuj nie pożałujesz...

Bartosz

inżynier

Polecam treningi z Michałem. Zajęcia prowadzone w oparciu o jego doświadczenie, ciągle poszerzną wiedzę i zaangażowanie są dobrze zaplanowane, bezpieczne oraz gwarantują stałe, zrównoważone postępy. Pojawilem się na pierwszym spotkaniu z przekonaniem, że do założonego celu prowadzić mnie będzie trudna i wyboista droga. Okazało się jednak, że podążanie do kolejnych celów treningowych pod okiem Michała stało się całkiem przyjemną wycieczką, która oprócz ciała kształtuje również charakter oraz zmieniła mój pogląd na aktywność fizyczną.

Tomasz

programista

Współpracuję z Michałem od kilku lat, mogę śmiało polecić Michała ponieważ jest człowiekiem o bardzo dużej wiedzy, zawsze jest przygotowany do treningu, konkretnie odpowiada na pytania, a co dla mnie najważniejsze to kładzie duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń biorąc pod uwagę ewentualne kontuje czy słabości.

Rehafit CityGym Szermierka Akademia Szkolenia Trenerów